Blog PP

Nie masz pracy? Zostań wróżką!

Każdy z nas co najmniej raz w życiu marzył, aby wróżka pomogła mu spełnić najskrytsze marzenie. Choć większość z takich myśli i postrzegania świata szybko wyrasta, są tacy, którzy nawet w dorosłym (jak mogłoby się wydawać) życiu wierzą w sprawczą moc wróżek. I tu jest klucz dla pomysłowego przedsiębiorcy – nie musisz inwestować pieniędzy w bogatą infrastrukturę ani innowacyjne technologie – kup szklaną kulę i wróż pomylność klientom… Co ważne, zdziwisz się ile możesz zarobić.

Usługi wróżek i wróżbitów cieszą się coraz większą popularnością. Chyba większość z nas woli jednak dawać się wodzić za nos spełnieniem marzeń niż faktycznie postarać się o ich urzeczywistnienie. Sprytny wróżbita potrafi miesięcznie zarobić nawet (uwaga!) 40 tysięcy zł! Pojedyncze seanse kosztują od kilkudziesięciu złotych (wróżba sms, porada na czacie) do nawet kilku tysięcy (seanse spirytystyczne).

Wystarczy popisać się więc intuicją i pomysłowością, karmiąc klientów wizjami spełnienia pragnień, np. szybkim znalezieniem partnera życiowego lub wygraną na loterii.

Formy po jakie sięgamy najczęściej korzystając z usług wróżek to sms, telefon lub internet. Coraz popularniejsze są kanały tv z możliwością rozmów 24 godziny na dobę z wróżbitą. Wierzymy jednak, że ich kreatywność na tym się nie zakończy i wkrótce można będzie skorzystać z nowego rodzaju usług.

A czy Wy wierzycie we wróżki?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *