Blog PP

O zarobku w sieci słów kilka

W dobie Internetu, każdy może trafić na ogłoszenia obiecujące kokosy bez żadnego nakładu pracy. Niestety, jakkolwiek łatwy jest zarobek w sieci, pewien wysiłek jest niezbędny. Nie ma nic za darmo. Jakie są możliwości dorobienia? Dwa najpopularniejsze sposoby to programy partnerskie i freelancing.

Programy partnerskie, jest to nic innego, jak udział w promocji firm. Najczęściej promocja ta sprowadzana jest do umieszczenia na swojej stronie internetowej baneru reklamującego usługi lub produkty oferowane przez firmę, z którą współpracujemy. Jednak ograniczeniem jest tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia. Im większą pomysłowością w promowaniu firmy się wykażemy, tym więcej możemy zarobić.

Freelancing, czyli praca na własny rachunek, w godzinach, które sami sobie ustalamy. Zlecenia najłatwiej jest znaleźć grafikom, programistom, copywriterom i pozycjonerom stron, jednak tak naprawdę każdy może spróbować swoich sił. Najlepsi utrzymują się właśnie z wykonywania takiej pracy. Zawód freelancera wymaga ogromnej samodyscypliny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *