Blog PP

Strona internetowa – promocja Firmy, czy … zbyteczny wydatek?

Czy zastanawiałeś się już co byś zrobił, gdyby ktoś zaproponował Ci stworzenie Wizytówki Twojej Firmy, która zwiększyła by sprzedaż i poprawiła wizerunek Twojej marki oraz umożliwiłaby szybkie dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych klientów a zarazem rozszerzyła zakres działania firmy???

Jeżeli liczysz na to, że uruchomienie strony internetowej przyniesie takie właśnie korzyści, to … MASZ 100% RACJĘ!

Internet jest jednym z najtańszych sposobów dotarcia do klienta. Z internetu korzysta już większość firm w Polsce, a każdego roku ilość użytkowników internetu wzrasta.

Profesjonalna strona internetowa jest (i będzie) podstawowym elementem promocji firmy w internecie. Jeżeli twierdzisz, że to Ciebie nie dotyczy bo np. Twoja branża nie jest w jakikolwiek sposób związana z internetem, to … MYLISZ SIĘ, i to bardzo. Jeżeli dzisiaj ktokolwiek myśli, że istnieją jeszcze takie produkty lub usługi, które nie są poszukiwane w Internecie (głównie w Google – ale to już temat na następny artykuł:)), to jest w błędzie. Teraz, gdy już praktycznie każdy ma dostęp do internetu, dla większości z Nas – brak efektu wyszukiwania usługi bądź produktu (po wpisaniu określonych słów w wyszukiwarce internetowej, np. Google) oznacza BRAK ISTNIENIA tegoż produktu lub usługi, a co się z tym wiąże brak istnienia Firmy, która tę usługę lub produkt sprzedaje.

Podsumowując, każdy komu zależy na promowaniu swojej marki, a co się z tym wiąże – zwiększeniu sprzedaży swoich produktów lub usług – powinien:

  • zlecić wykonanie profesjonalnej strony internetowej, oczywiście PROFESJONALNEJ FIRMIE. Nie ma sie co oszukiwać – profesjonalny wygląd strony, koncepcja strony, wyczucie branży i nawet takie drobnostki jak kolor i rozmiar czcionki, to nie kwestia 300 lub 400 zł. Wielu myśli, iż zleci tę usługę STUDENCIKOWI, który za 400 zł „szybko wykona stronę i umieści ją w internecie”, lecz dla owego studencika powyższe elementy (koncepcja strony, profesjonalny wygląd itd.) nie mają w zupełności znaczenia. Dla Niego liczy się tylko zarobek, gdyż nie może nawet stracić „marki” (na którą inni bardzo długo pracują) – bo jej nie ma
  • wypromować stronę w Internecie – tutaj również warto skorzystać z profesjonalnych usług Firm Pozycjonujących
  • aktualizować stronę internetową, aby na bieżąco przedstawiała aktualną ofertę firmy
  • .

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *